Doplňky do bytu

Bytové doplňky

Přizpůsobte interiér domova k obrazu svému. Bytové doplňky a dekorace dokáží hotové divy a dodají vašemu bydlení nezaměnitelnou atmosféru. Využijte akční slevy a ušetřete.

0 Kč 7900 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Chcete změnit svůj byt, ale nemáte odvahu měnit ho od základů? Prohlédněte si námi nabízené bytové doplňky. Věříme, že vám pomůžou oživit a provětrat interiér i bez zbytečně složité rekonstrukce či nákladně obměny nábytku.

Na stěnu můžete například pověsit nový
obraz, který podtrhne atmosféru vašeho obývacího pokoje či ložnice.

Možná však dáváte na stěnách přednost rodinným fotografiím, a tak vás zaujmou spíše
bytové dekorace. Nabízíme vám množství věcí, které stačí jednoduše rozmístit po bytě, od zrcadel, přes vázy, ozdobné svíčky nebo závěsné dekorace. Prohlédněte si, co jsme pro vás přichystali, a nechte se inspirovat.

Toužíte-li rozdělit prostor v obývacím pokoji a chcete se vyhnout složité přestavbě, prozkoumejte naši nabídku
paravánů. Umístit jej můžete prakticky kamkoli. Pomůže vám rozdělit prostor, schovat nepořádek, anebo pomoct dotvořit intimní atmosféru například v ložnici. Můžete ho však využít i jako stínítko, pokud vám na monitor počítače během dne svítí slunce a stěžuje vám to práci.

Oživit pokoj však můžete i jinými způsoby. Co třeba pořídit nové, designové hodiny? Anebo si koupit novou lampu či lustr
? I ty můžou v místnosti udělat divy. Věříme, že se vám u nás podaří najít ty pravé bytové doplňky.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91