BYTOVÉ DOPLŇKY A DEKORACE – DEJTE DOMOVU STYL

Bytové doplňky

Přizpůsobte interiér domova k obrazu svému. Bytové doplňky a dekorace dokáží hotové divy a dodají vašemu bydlení nezaměnitelnou atmosféru. Vyberte si u nás obrazy, designové hodiny, originální věšáky i koberce nebo garnýže a spoustu dalších užitečných věciček, se kterými vám doma bude vždycky dobře. Využijte akční slevy a ušetřete.

0 Kč 7900 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Chcete změnit svůj byt, ale nemáte odvahu měnit ho od základů? Prohlédněte si námi nabízené bytové doplňky, věříme, že vám pomůžou byt oživit a provětrat i bez zbytečně složité rekonstrukce či nákladně obměny nábytku.

Na stěnu můžete například pověsit nový obraz, který podtrhne atmosféru vašeho obývacího pokoje či ložnice. Vybírat můžete z mnoha různých stylů, uměleckých technik i velikostí. Toužíte po jednoduchém tisku na plátno, nebo byste raději ozdobili svůj byt ručně malovanou reprodukcí starého mistra? Prohlédněte si nabídku s obrazy, jistě se vám podaří vybrat přesně to, po čem toužíte.

Možná však dáváte na stěnách přednost rodinným fotografiím, a tak vás zaujmou spíše bytové dekorace. Nabízíme vám množství věcí, které stačí jednoduše rozmístit po bytě, od zrcadel, přes vázy, ozdobné svíčky nebo závěsné dekorace. Prohlédněte si, co jsme pro vás přichystali, a nechte se inspirovat.

Toužíte-li rozdělit prostor v obývacím pokoji a chcete se vyhnout složité přestavbě, prozkoumejte naši nabídku paravánů. Umístit jej můžete prakticky kamkoli. Pomůže vám rozdělit prostor, schovat nepořádek, anebo pomoct dotvořit intimní atmosféru například v ložnici. Můžete ho však využít i jako stínítko, pokud vám na monitor počítače během dne svítí slunce a stěžuje vám to práci. Věříme, že vymyslíte mnohé další způsoby, jak paraván využít.

Oživit pokoj však můžete i jinými způsoby. Co třeba pořídit si nové, designové hodiny? Anebo si koupit nový lustr či lampu? I ty můžou v místnosti udělat divy. Zvlášť, pokud se vám podaří sladit barvu nového osvětlení s ostatním nábytkem a dekoracemi, nebo si pořídíte tónované světlo. Podívejte se do naší nabídky a nebojte se experimentovat. Věříme, že se vám u nás podaří najít ty pravé bytové doplňky.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91