Vybavte si svoji kancelář

Kancelářský nábytek

Šikovný kancelářský nábytek z naší nabídky vám pomůže na cestě k úspěchu, ať jste šéf firmy, zaměstnanec úřadu či pracujete z domova. Vyberte si u nás kvalitní kancelářskou židli i křeslo, psací stůl, policový regál nebo si rovnou vybavte celou místnost jednotným nábytkovým systémem. Ušetřete díky slevám a těšte se do práce každý den.

0 Kč 14100 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

V kanceláři někdy trávíme více času než doma, a tak je nadmíru důležité, abychom si ji zařídili stejně kvalitně a pohodlně. Pracovní prostředí má totiž vliv nejen na pracovní výkon, ale celkově na psychickou pohodu člověka. Zvýšenou pozornost při vybírání kancelářského nábytku by tak měli dávat nejen všichni, kdo mají některé z typických sedavých zaměstnání, ale obecně každý, komu alespoň trošku záleží na svém zdraví.

Pilířem každé kanceláře je bezesporu židle a pracovní stůl, ale opomíjet by se neměl ani úložný prostor.

Při výběru kancelářské židle platí podobná pravidla jako při výběru židle do dětského pokoje. Měli byste zohlednit, kolik hodin denně na židli budete sedět, zda máte zdravotní problémy se zády, ale v neposlední řadě i to, zda ladí s ostatním interiérem. Vybírejte židle stabilní, s nastavitelnou výškou a nastavitelnými opěrami pod ruce. Dobrá pracovní židle by měla mít kvalitní bederní podporu a celkově být oporou celých zad. Při výběru na to proto nezapomínejte, prohlédněte si naši nabídku a v případě dotazů k našim produktům se na nás neváhejte obracet.

Pečlivost je důležitá i při výběru psacího stolu. Zvolíte-li vhodný stůl, můžete si ušetřit například časté bolesti hlavy i zad. Je proto nesmírně důležité si stůl před nákupem vyzkoušet a zjistit, jak se vám u něj sedí. Dbejte na to, aby nebyl příliš vysoký, ani příliš malý, a aby vám poskytl dostatek prostoru pro práci a pracovní potřeby.

Nezapomeňte si však pořídit ani dostatečný počet skříní, regálů a polic, abyste nemuseli řešit problémy s úložným prostorem. Jistě budete časem potřebovat uschovat a zase najít velké množství dokumentů, smluv, ale i kancelářských potřeb.

Rádi vám s výběrem toho správného nábytku pomůžeme. Ať už přes internet nebo v jednom z našich kamenných obchodů, které najdete v Olomouci a Uničově.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91