Komody různých stylů - vyberte si

Komody

Hromadí se vám doma oblečení, že už není kam poskládat? Potřebujete uložit důležité dokumenty? Nebo jen toužíte po pěkném kusu nábytku, který zkrášlí váš domov či kancelář? Pořiďte si některou z praktických komod z naší nabídky a máte po starostech. Máme pro vás komody v mnoha různých variantách, vyberte si z nich podle svých potřeb.

0 Kč 33500 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Máloco v bytě či domě se může stát tak praktickým pomocníkem jako obyčejná komoda. Uvidíte, že se stane velmi originálním kusem nábytku, který bude nejen praktický, ale ještě skvěle ozdobí vaši novou ložnici či obývací pokoj.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si. V naší nabídce najdete mnoho stylových a kvalitních komod, které vás jistojistě zaujmou. Malé komody můžete použít dokonce místo nočního stolku, v těch větších zase schovat spoustu věcí, od ložního prádla po oblečení.

Pokud však více než schovat toužíte po tom něco vystavit, podívejte se v naší nabídce spíše na vitríny. Bude se v nich skvěle vyjímat porcelán po babičce i suvenýry z dovolené. Oživí jakýkoli prostor od kuchyně, přes obývací pokoj až po ložnici.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91