Křesla do vašeho obýváku nebo pracovny

Křesla

Proč byste se měli o pohodlí s někým dělit? V naší nabídce najdete křeslo přesně pro vás, ať už jste milovníkem moderny, dobového stylu nebo přírodních linií. Máme křesla do obývacího pokoje i do kanceláře, křesla houpací i polohovací, zkrátka na jaké si vzpomenete. Vyberte si některé z nich a dopřejte víc komfortu svému pozadí.

100 Kč 24000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Je stejně pohodlné jako sedací souprava, ale o prostor v něm se nemusíte s nikým dělit. Ano, na mysli máme křeslo. Ušaté, pohodlné, houpací, u krbu, před televizí, s knížkou a hrnkem kávy po ruce nebo prostě jen tak. Ve svém křesle se můžete schoulit pod dekou s hrnkem horkého čaje a odpočívat, nebo s notebookem na klíně pracovat z domu. Důležitá je hlavně jedna věc - aby bylo pohodlné.

Vybírat můžete například podle použitého materiálu, jako základní dělení jsme pro vás zvolili dělení na křesla kožená a čalouněná, nebo barvy.

Důležitý je však i účel, za kterým křeslo kupujete. Pokud ho chcete například jen na občasné usazení někde v chodbě, stačí křeslo jednodušší. Plánujete-li však v křesle hodinová sezení před televizí, vyberte si něco sofistikovanějšího, například jedno z našich pohodlných polohovacích křesel.

Nezapomeňte však při výběru nového křesla myslet i na stávající sedací soupravu, bylo by dobré sladit barvu, design i použitý materiál. Anebo při pořizování nového nábytku do obývacího pokoje na sedačku zapomeňte a pořiďte si místo ní několik křesel. Různých barev, stylů i materiálů. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete tak vytvořit velmi zajímavý interiér. Do nabídky jsme pro vás zařadili i zajímavá designová křesla, podívejte se a vybírejte. A pokud budete potřebovat, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91