Kuchyňský nábytek - osvěžte srdce domácnosti

Kuchyňský nábytek

Praktické a důmyslné kuchyňské linky, skříňky, komfortní jídelní sety, lavice a židle, ale i dřezy nebo police. Vybavte středobod vaší domácnosti kvalitním a pohledným kuchyňským nábytkem z naší nabídky a užívejte si kulinářské experimenty i rodinná setkání. Využijte extra slevy a za ušetřené peníze udělejte v nové kuchyni oslavu.

0 Kč 113500 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Kuchyňské linky

I když se to na první pohled možná nezdá, kuchyně bývá v dnešní době nejnavštěvovanější a nejvyužívanější místností domu. A nezáleží na tom, jestli rádi vaříte a jste schopní strávit přípravou jídla půl dne, anebo jste spíš příležitostní kuchaři a raději se po večerech nenápadně plížíte pro něco dobrého do ledničky. Ať tak či tak, je velmi důležité, abyste se doma v kuchyni cítili dobře.

Kromě atmosféry byste však při zařizování kuchyně měli dbát i na funkci jednotlivých kusů nábytku a jejich celkovou praktičnost. Promyslíte-li rozložení nového vybavení kuchyně pečlivě a dopředu, můžete ušetřit spoustu místa, peněz i času.

Rozmístění a dostatek prostoru

Při výběru nábytku a jeho rozmístění myslete na to, abyste při vaření měli vždy všechno co nejvíc po ruce. Určitě nechcete, abyste od ledničky nebo skříně se surovinami chodili k plotně přes celou místnost.

Kuchyňskou linku vybírejte tak, aby vám zajišťovala dostatečnou pracovní plochu a zároveň vám nechybělo místo pro ukládání nádobí a potravin. Nepodceňte proto dostatečný počet spodních kuchyňských skříněk, do kterých je kvůli ztížené dostupnosti vhodné schovávat věci, které nevytahujete příliš často, ale ani těch horních, do kterých je zase lepší schovávat věci, po kterých saháte téměř vždy, když do kuchyně zamíříte.

Osobní styl

Zapomínat byste však neměli ani na to, co se vám líbí. Pokud toužíte po nové kuchyni, není nic jednoduššího než prohlédnout si náš katalog. Pestrá nabídka kuchyňských linek a skříněk vás jistě zaujme. Jako obvykle můžete vybírat podle vzhledu, ceny i užitého materiálu. Mysleli jsme jak na milovníky neotřelého designu, které jistě zaujmou pestrobarevné kuchyňské linky, tak na zastánce střídmé klasiky.

A nezapomeňte si prohlédnout nabídku jídelních lavic, byla by škoda nemít se na co posadit, když už si v nové kuchyni navaříte. A navíc do lavic můžete schovat málo používané hrnce nebo nádobí, které je škoda vyhodit.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91