Moderní sedací soupravy

Moderní sedací soupravy

0 Kč 49000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Design je v dnešní době tak trošku zaklínací slovíčko. Designové je nádobí, oblečení i psací potřeby. A samozřejmě i nábytek a sedací soupravy. Přemýšleli jste ale někdy o tom, co slovo design vlastně znamená a odkud se vzalo?

Kdekoho to pravděpodobně nepřekvapí, ale i za designem, potažmo designovým nábytkem, se skrývá latina. Slovo design, které se do češtiny dostalo z angličtiny, má totiž své etymologické základy právě tam. Původní sloveso „designare" znamenalo původně ‚označit' či ‚naznačit' a později získalo i význam ‚navrhnout' nebo ‚návrh'.

V průběhu 20. století se význam slova postupně zúžil a dnes se týká výtvarných návrhů užitkových předmětů pro denní potřebu. V češtině se dříve používal i výraz „průmyslové výtvarnictví", ale dokážete si představit, že bychom vám dnes nabízeli průmyslové výtvarné sedací soupravy? Jsme si jistí, že designové sedačky či designové pohovky vás zaujmou mnohem víc.

Věříme, že všechny designové sedací soupravy, které vám nabízíme, vás zaujmou neotřelým vzhledem, různorodými barvami i variabilitou stylů a tvarů. Můžete si je vybírat tak, aby ladili s barvou koberce, nábytku či stěn, anebo jen jednoduše podle toho, co vás zaujme na první pohled. Vašemu vkusu a osobním preferencím se meze v žádném případě nekladou, a tak si můžete vybrat designovou pohovku přesně podle vašich představ.

Obchodů s designem dnes najdete opravdu nespočet a pod slůvkem ‚designový" se prodává ledasco. Prohlédněte si však naši nabídku a zjistíte, že náš designový nábytek jen tak někde nenajdete.

A pokud se budete chtít ujistit, že jsou námi nabízený nábytek i designové sedací soupravy opravdu originální a dosahují té největší kvality, přijďte se podívat do jedné z našich kamenných prodejen, najdete nás v Olomouci a Uničově.

V případně dotazů, nejen ohledně designových sedacích souprav, ale i dalších kusů nábytku, se na nás neváhejte obrátit.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91