Nábytek do předsíně

Předsíňový nábytek

Chybí vám úložné prostory v předsíni? Vyberte si u nás nějaký praktický kousek z bohaté nabídky předsíňového nábytku. Botníky, předsíňové sestavy či věšáky se dokonale postarají o vaše oblečení i obutí a ještě vám zkrášlí vstup do bytu. Pak už jen doladíte svůj outfit před zrcadlem, které u nás dostanete také. Ušetřete díky slevám.

200 Kč 18400 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Bývá to většinou první místo, které uvidí návštěva, když ji pozvete dál. O čem je řeč? Samozřejmě o předsíni. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi dělají dobrý první dojem, měli byste svou předsíň dostatečně „vystajlovat". Jak to udělat? Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co můžete na českém trhu najít, abychom vám pomohli při výběru nábytku do předsíně.

Zakopáváte při vstupu do domu o páry zatoulaných bot a ne a ne je uklidnit? Řešením může být nový botník, do kterého se vám všechny kecky i lodičky budou schovávat jedna báseň. Nevěříte? Podívejte se do naší nabídky a nechte se lehce přesvědčit. Vybrali jsme pro vás nejrůznější tvary, materiály i styly, nebude proto těžké najít si ten vysněný, ať už hledáte zlatou klasiku nebo moderní botník.

Kromě botníku by však mezi vaším předsíňovým nábytkem za žádnou cenu neměl chybět ani pořádný věšák. Pokud si jej nepořizujete poprvé, jistě víte, že nabídka druhů a stylů je nepřeberná. Záleží, jak velký prostor pro nový věšák máte a zda upřednostníte spíše němého sluhu, který bude bezpečně hlídat všechny klobouky, šály a bundy, nebo raději zvolíte obyčejný věšák či stojan na šaty, na který můžete přehledně umístit všechny letní svetříky, sportovní bundy i zimní kabáty. Sezónní věci ale vždy raději schovejte do šatní skříně, ať se vám na ně zbytečně nepráší.

Napadá vás, co ještě by v žádné správné předsíni nemělo chybět? Samozřejmě zrcadlo. Pokud bydlíte v panelovém domě, možná dokončujete poslední úpravy svého zevnějšku cestou výtahem. Pokud ale neradi ponecháváte věci náhodě, přece jen se raději finálně upravte už doma a pořádně si prohlédněte naši nabídku zrcadel.

Nechcete-li ztrácet čas kombinováním předsíňového nábytku, anebo máte v předsíni omezený prostor, nezapomeňte se podívat na předsíňové sestavy. Většinou kombinují různé kusy nábytku, a tak jednoduše pořídíte skříň, věšáky, zrcadlo i botník v jednom.

Přejeme při výběru šťastnou ruku, a pokud vám s vybíráním budeme moct poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91