Sedačky, ze kterých se vám nebude chtít vstávat

Sedací soupravy

Vypněte po všech denních starostech tělo i mozek a uvelebte se do pohodlí komfortní sedací soupravy. Máme je pro vás v mnoha barevných variantách, tvarů a provedení, včetně luxusních kožených kousků. Chcete mít sedačku rozkládací nebo s úložným prostorem? Vyberte si u nás takovou, jaká se vám hodí a užívejte si příjemnější odpočinek.

0 Kč 130000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Chcete se doma cítit jako v bavlnce? S námi to nebude žádný problém. Prohlédněte si, jaké sedací soupravy jsme pro vás vybrali, a nechte se v obývacím pokoji hýčkat.

Ať už máte rádi návštěvy, nebo preferujete poklidné sezení u televize nebo s knížkou v ruce. Máme pro vás množství designových sedacích souprav, které jistojistě uspokojí každého nábytkového gurmána a překvapí každou zvídavou návštěvu. Pokud rádi oslňujete okolí netradičními věcmi, dobře si prohlédněte nabídku moderních sedaček.

Je pro vás vzhled až na druhém místě a mnohem víc vás zajímá praktičnost? Zamiřte do kategorie sedaček s úložným prostorem a mezi sedačky rozkládací. V těch prvních snadno schováte sezónní oblečení, nepotřebné nádobí nebo rezervní peřiny pro hosty, na rozkládací sedačky zase návštěvu bez problémů uložíte.Pokud máte prostor na velkou sedačku a rádi byste využili nepotřebný roh, prozkoumejte nabídku sedaček rohových, nebo těch ve tvaru U.

Váháte, kterou si vybrat? Nejjednodušší je přijít do jedné z našich kamenných prodejen, sídlíme v Olomouci a Uničově a nabízené sedací soupravy si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91