Sedací soupravy rozkládací

0 Kč 56000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Máte malý byt a musíte šetřit každý centimetr? Pořiďte si sedačku, která se dá snadno přeměnit v postel. Technologie jsou dnes tak daleko, že rozdíl od běžné postele nepoznáte a každé ráno se budete budit do růžova.

Pro kvalitní spánek na rozkládací pohovce je důležité především to, aby bylo tělo spícího člověka podpíráno rovnoměrně a nehrozilo, že ho postel bude na nějakém místě tlačit a mohlo by dojít k proleženinám. Nerovnoměrnost matrace navíc nutí k neustálému obracení a to může vést ke zhoršení kvality spánku.

Pokud hledáte rozkládací pohovku pro příležitostné přespání, při výběru nemusíte být tolik nároční. Pokud ale budete sedačku využívat jako postel dennodenně, věnujte hledání té správné dostatek času. Ideální je, když je sedací část a část určená ke spaní oddělená a během dne nedochází k opotřebování spací části. Ideální například může být spát na té části sedačky, který přes den slouží jako opěradlo, a tudíž se tolik nenamáhá a neopotřebovává.

Ideální je, když má sedačka samostatnou matraci, která se dá v případě potřeby vyměnit, a vy nebudete muset pořizovat celou sedací soupravu znovu. Další plusové body můžete sedačce přičíst, pokud je pod matrací schovaný lamelový rošt.

Pohovky pro příležitostné spaní

Pokud máte kam uložit případnou návštěvu, pořizování rozkládací pohovky pro vás pravděpodobně nemá smysl. Pokud však rádi zvete na noc hosty a máte malý byt, rozkládací pohovka pro vás bude to pravé. Snadno ji proměníte v jednoduché dvojlůžko a ušetříte tím spoustu prostoru.

Nabídka rozkládacích gaučů je dnes tak široká, že je těžké si nevybrat. Dokazuje to i naše nabídka, ve které najdete nejrůznější variace, kombinace, tvary, barvy i materiály.

Tápete v naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem rozkládací sedací soupravy pomůžeme. Stavit se za námi můžete i do jedné z našich kamenných prodejen, sídlíme v Olomouci a Uničově.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91