Rozkládací sedačky - pro (ne)čekanou návštěvu

Máte malý byt a musíte šetřit každý centimetr? Pořiďte si sedačku, která se dá snadno přeměnit v postel. Vyberte si svého praktického a pohodlného sedacího parťáka.

 

0 Kč 70000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Pokud hledáte rozkládací pohovku pro příležitostné přespání pro hosty, při výběru nemusíte být tolik nároční. Pokud ale budete sedačku využívat jako postel denně, věnujte hledání té pravé dostatek času. Ideální je, když je sedací část a část určená ke spaní oddělená a během dne nedochází k opotřebování spací části. Vhodné například může být spát na té části sedačky, který přes den slouží jako opěradlo, a tudíž se tolik nenamáhá a neopotřebovává.

V případě, že má sedačka samostatnou matraci, která se dá v případě potřeby vyměnit, a vy nebudete muset pořizovat celou sedací soupravu znovu, je to další bod do plusu. Další plusové body můžete sedačce přičíst, pokud je pod matrací schovaný lamelový rošt.

Nabídka rozkládacích gaučů je dnes tak široká, že si už jistě vybere každý. Dokazuje to i naše nabídka, ve které najdete nejrůznější variace, kombinace, tvary, barvy i materiály.

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem rozkládací sedací soupravy pomůžeme. Stavit se za námi můžete i do jedné z našich kamenných prodejen, sídlíme v Olomouci a Uničově.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91