Sedací soupravy s úložným prostorem

Sedací soupravy s úložným prostorem

0 Kč 49000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Pomůžou vám byt uklidit během několika minut, vyřešit problém s nenošeným či sezónním oblečením nebo s hračkami, se kterými si už odrostlé děti nehrají. Řeč je samozřejmě o sedacích soupravách s úložných prostorem, jsou to totiž jedineční pomocníci při schovávání nepotřebných či málo používaných věcí. Hodil by se vám úložný prostor navíc a současně sháníte novou pohovku? Sedačka s úložným prostorem pro vás bude to nejlepší řešení.

Výběr není rozhodně nijak omezený, úložný prostor už dnes totiž často bývá samozřejmostí. Můžete proto vybírat z nejrůznějších barevných kombinací i materiálů a najdete osvědčenou klasiku i moderní provedení.

Všechny pohovky jsou samozřejmě zkonstruované tak, aby bylo ukládání věcí co nejjednodušší, existuje však dvojí typ úložného systému: s šuplíky, nebo úložný prostor, který je nutné vyklopit. Výhodou prvního je jeho snadná dostupnost a přehlednost. Maličkou nevýhodou druhého může být fakt, že musíte odstranit všechny věci z pohovky, pokud se budete chtít dostat k věcem uloženým vevnitř. Pokud však nemáte prostor na příliš velké manévrování se šuplíky, určitě tento systém oceníte.

Další výhody

Sedací soupravy s úložným prostorem často bývají také rozkládací. Pokud často máte hosty přes noc a nemáte je kam jinam uložit, rozkládací pohovka vám vytrhne nejeden trn z paty. Nevěříte? Přijďte se podívat do jedné z našich kamenných prodejen a nechte se přesvědčit. Sídlíme v Olomouci a Uničově.

Ještě širší nabídku však najdete na našich internetových stránkách, pořádně ji proto prozkoumejte a v případě, že se budete chtít ohledně sedaček na cokoli zeptat, neváhejte se na nás obrátit.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91