Sedačky s úložným prostorem

Pomůžou vám byt uklidit během několika minut, vyřešit problém s nenošeným či sezónním oblečením nebo s hračkami, se kterými si už odrostlé děti nehrají. Řeč je samozřejmě o sedacích soupravách s úložných prostorem, jsou to totiž jedineční pomocníci při schovávání nepotřebných či málo používaných věcí. Hodil by se vám úložný prostor navíc a současně sháníte novou pohovku? Sedačka s úložným prostorem pro vás bude to nejlepší řešení!

0 Kč 53000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Výběr sedací soupravy s úložným prostorem není rozhodně nijak omezený, úložný prostor už dnes totiž často bývá samozřejmostí. Můžete proto vybírat z nejrůznějších barevných kombinací i materiálů a najdete osvědčenou klasiku i moderní provedení.

Všechny pohovky jsou samozřejmě zkonstruované tak, aby bylo ukládání věcí co nejjednodušší, existuje však dvojí typ úložného systému: s šuplíky nebo úložný prostor, který je nutné vyklopit.

Výhodou prvního je jeho snadná dostupnost a přehlednost. Maličkou nevýhodou druhého může být fakt, že musíte odstranit všechny věci z pohovky, pokud se budete chtít dostat k věcem uloženým vevnitř. Pokud však nemáte prostor na příliš velké manévrování se šuplíky, určitě tento systém oceníte.

Sedací soupravy s úložným prostorem často bývají také rozkládací. Pokud u vás často zůstávají hosté přes noc a nemáte je kam jinam uložit, rozkládací pohovka vám vytrhne nejeden trn z paty.

Zde pro vás máme připravenou širokou nabídku sedacích souprav různých typů a materiálů. Pokud budete chtít poradit s výběrem,neváhejte se na nás obrátit. Nebo se přijďte podívat do jedné z našich kamenných prodejen a vyzkoušejte si je na vlastní kůži. Sídlíme v Olomouci a Uničově.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91