Stoly a stolky do každé místnosti

Stoly, stolky

Udělejte si radost a pořiďte si domů šikovný stolek či stůl. V naší nabídce najdete klasické i luxusní konferenční stolky, televizní stolky s praktickými úložnými prostory, jídelní stoly pro každodenní rodinná setkání a spoustu dalších stolů a stolků pro nejrůznější příležitosti. V naší nabídce najdete stoly i stolky nejrůznějších velikostí i tvarů.

0 Kč 17200 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Pokud vybíráte stůl, můžete to s námi udělat jednoduše tak, že zvolíte typ, který potřebujete. Zvlášť jsme pro vás oddělili stoly jídelní a konferenční, nabízíme stolky pod televizi, ale i jídelní sety. A pořídíte u nás, i pokud hledáte restaurační stoly. Nabídka je opravdu široká a pestrá.

Pokud sháníte stolek do obývacího pokoje, ideální je vybírat konferenční stolek zároveň s obývací stěnou, aby k sobě vzájemně ladily. Pokud už obývák máte vybavený, snažte se najít stolek ze stejného materiálu jako ostatní nábytek, který se zároveň bude barevně doplňovat se sedací soupravou. Možné však je konferenční stolek záměrně odlišit. Nebojte se proto vybrat například jednoduchý nábytek a doplnit jej něčím dominantním a výrazným. Nebojte se odprostit od stereotypů a vyberte si stolek dle vašich představ.

Vybíráte-li nový jídelní stůl, myslete především na to, aby byl dostatečné velký, i pokud k vám přijde návštěva. Krásně vypadají skleněné desky, ale pokud máte malé děti, buďte raději praktičtí a volte dřevo nebo jiný odolnější materiál. A nezapomeňte pečlivě promyslet i výběr židlí, které budou ke stolu dobře ladit.

Pokud hledáte stolek do ložnice, nezapomeňte si prohlédnout i samostatnou kategorii nočních stolků.

Přejeme vám při výběru šťastnou ruku. Pokud si nebudete s hledáním jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše případné dotazy.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91