Stoly a stolky do každé domácnosti

Stoly, stolky

Udělejte si radost a pořiďte si domů šikovný stolek či stůl. V naší nabídce najdete klasické i luxusní konferenční stolky, televizní stolky s praktickými úložnými prostory, jídelní stoly pro každodenní rodinná setkání a spoustu dalších stolů a stolků pro nejrůznější příležitosti. Vyznačují se kvalitou materiálů i senzačními cenami.

0 Kč 17200 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Čtyři rohy, čtyři nohy, ve dne v noci stojí to. Co je to? Pokud jste za drobnou modifikací dětské hádanky poznali stůl, máte pravdu. I přesto, že ne vždy úplně platí, že stůl musí být hranatý. V nabídce Žluté haly totiž najdete stoly i stolky nejrůznějších velikostí i tvarů.

Pokud budete vybírat stůl, můžete to s námi udělat jednoduše tak, že zvolíte typ, který sháníte. Zvlášť jsme pro vás vydělili stoly jídelní a konferenční, nabízíme stolky pod televizi, ale i jídelní sety. A pořídíte u nás, i pokud hledáte restaurační stoly. Nabídka je opravdu široká a pestrá.

Pokud sháníte stolek do obývacího pokoje, ideální je vybírat konferenční stolek spolu s ostatním nábytkem. Pokud to tak není, snažte se najít stolek ze stejného materiálu jako ostatní nábytek, který se zároveň bude barevně doplňovat se sedací soupravou. Možné ale samozřejmě je konferenční stolek záměrně odlišit. Nebojte se proto vybrat například jednoduchý nábytek a doplnit jej něčím dominantním a výrazným. Velmi moderní jsou teď například stolky, které kombinují dřevo a mléčné sklo. A nebojte se oprostit od tradičních hranatých tvarů, pokud hledáte například jen menší odkládací plochu, můžete najít velmi zajímavé tvary, které oživí každý pokoj.

Vybíráte-li nový jídelní stůl, myslete především na to, aby byl dostatečné velký, i pokud k vám přijde návštěva. Krásně vypadají skleněné desky, ale pokud máte malé děti, buďte raději praktičtí a volte dřevo nebo jiný odolnější materiál. A nezapomeňte pečlivě promyslet i výběr židlí, které budou ke stolu dobře ladit.

Pokud hledáte stolek do ložnice, nezapomeňte si prohlédnout i samostatnou kategorii nočních stolků.

Přejeme vám při výběru šťastnou ruku. Pokud si nebudete s hledáním jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše případné dotazy.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91