Praktické i stylové židle

Židle

Chcete si pohodlně sednout? Jste na správném místě. Máme pro vás židle, stoličky i štokrlata, na kterých bude vaše zadnice jako v bavlnce. U nedělního oběda, při práci i během večerního posezení na baru. Vyberte si materiál, barvu, provedení i čalounění a posaďte se s radostí z nové židle i ze skvělé ceny, za jakou jste ji koupili.

0 Kč 8500 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Bez málo čeho si svůj dům či byt dokážeme představit tak jako bez židle. Sednout si sice vždycky můžeme na zem, nikdo se ale asi nebude hádat, že na židli je to vždy pohodlnější. Moc dobře to víme i my, a tak jsme pro vás vybrali to nejlepší, co vám v kategorii židlí trh s nábytkem může nabídnout.

Pořizování nové židle se může zdát snadné, protože nabídka je v posledních letech velmi široká, i tady ale platí, že je dobré nebýt ukvapený. Důležité je samozřejmě pohodlí, design, ale i poměr ceny a kvality. Výběr nepodceňte a pečlivě si prohlédněte, co vám nabízíme.

Najdete u nás židle vhodné do nejrůznějších typů pokojů. Sháníte stoličku do kuchyně nebo k jídelnímu stolu? Potřebujete barovou židli, nebo jen jednoduchý model, který doplní vaši jídelnu? Stačí si vybrat, co zrovna potřebujete.

Ideální počet židlí lze stanovit jen těžko. Většinou je dobré přizpůsobit jej počtu členů domácnosti a máte-li doma prostor, určitě je dobré přikoupit alespoň dvě navíc, zvlášť pokud si rádi zvete hosty.

Výchozím bodem může být například výběr materiálu. Pokud máte malé děti, nejpraktičtější bude zřejmě plastová židle. Polstrované židle z masivu však zřejmě budou mnohem elegantnější řešení. Jako alternativu dřeva můžete v kombinaci s polstrováním zvolit i kov. Působí sice chladněji, ale do moderně zařízených interiérů může být právě kovová židle tím pravým. A platí to samozřejmě pro židle jídelní i barové.

Pokud zvolíte židli s polstrováním, pečlivě rozmýšlejte i to, jaký si vyberete potah. Nepřemýšlejte jen nad barevnou kombinací, ale i nad praktičností. Lze potah sundat a vyprat? Pokud ano, může vám to pomoct od mnoha starostí.

Při výběru kromě vzhledu neopomeňte ani konstrukční řešení vybrané židle a ověřte si nosnost. Některé stoličky totiž mohou mít váhový limit, o kterém je vždy lepší vědět.

Nejjednodušší samozřejmě bude, když se na modely, které se vám líbí, přijdete podívat do jedné z našich kamenných prodejen. Sídlíme v Olomouci a Uničově. Pokud však chcete vybrat z pohodlí domova, můžete nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme i na dálku!

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91