DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

Na všechny produkty při nákupu nad 3 000 Kč Akce prodloužena do 31. 10. 2022

Osobní odběr
-5% z ceny objednávky

Aktuality

 

Opravdu pečujete o kožený nábytek správně?

Nezobrazuje se Vám e-mail správně?

Otestujte se: Kolik péče věnujete svému koženému nábytku?

Ti z vás, kdo mají doma koženou sedačku, si jistě uvědomují její hodnotu. Na její výrobu byla použitá hovězí kůže té nejvyšší jakosti a na jejím sešití a sestavení ručně pracovali italští mistři čalouníci. Každý steh a každá drobná nerovnost na kůži vypráví svůj příběh.

Jak se takovému kusu nábytku nejlépe odvděčit? Odpověď je jednoduchá - důkladnou péčí. Opečovávaná kožená sedačka vám pak bude sloužit mnoho let. Odpověte si sami: jaká následující doporučení dodržujete a co můžete pro svůj nábytek ještě udělat?

3 kroky pro stále krásný nábytek

1. Pravidelné čištění hadříkem

Jak co nejvíce prodloužit životnost kůže? Alespoň jednou týdně ji setřete a očistěte od prachu vlhkým hadříkem. Naproti tomu impregnovat svůj kožený nábytek stačí jen dvakrát ročně.

2. Správně umístěný kožený nábytek

Máte koženou sedačku či křeslo umístěné v dostatečné vzdálenosti od přímého slunečního či tepelného záření? Působením slunce nebo silného světla může velmi rychle ztrácet svou barvu a dokonce začít praskat. Kůži poničí i přílišné teplo. Proto ji mějte minimálně 50 cm od topení.

3. Pozor na džíny a noviny

Předtím, než na sedačku položíte nové polštáře, se ujistěte, že nepouští barvu a nemohou kůži obarvit. To samé zajistěte i v případě, že máte nové džíny nebo čtete papírové noviny. Pokud si nejste jisti, raději si na toto místo vhoďte nějaký pěkný přehoz a nové povlaky na polštáře přeperte.

Chcete se o péči o kožený nábytek dozvědět víc?

Stáhnout PDF brožuru

 

Potvrzení kvality

Víte, že na právě hovězí usni se mohou vyskytovat drobné nedokonalosti, díky kterým právě dobře poznáte, že se nejedná o napodobeninu? Jsou to drobné jizvičky, které kráva utrpěla ještě během svého života nebo například stopa po vystouplých žilách.

Perfektní dvojka

Čistič na kůži a impregnace na kožený nábytek vám s údržbou pomůžou! Čistič odstraní prach a nečistoty a pronikne do hloubky kůže. Zanechá ji čistou a pružnou, oživí barvy a vytvoří antistatickou vrstvu. Impregnace ochrání kůži před tekutinami a dodává jí lesklý vzhled.

Čisticí přípravky
 

NOVINKY V KOŽENÝCH SEDAČKÁCH

Ještě nemáte svou koženou sedačku? Podívejte se na tři novinky, které na vás právě teď čekají u nás ve Žluté hale. Která se trefí do vašeho vkusu?

Rohová sedací souprava LUCIA

Rohová sedací souprava LUCIA je ztělesněním italské elegance a řady let zkušeností s nábytkovým designem. Toto malé umělecké dílo může být součástí i vašeho obývacího pokoje.

Kožená sedací souprava VERONA II

Luxusní kožená sedací souprava VERONA bude skvěle vypadat nejen v obývacím pokoji, ale třeba v kanceláři či v salonku pro hosty. Rafinovaně elegantní tvar sedačky podtrhuje nejen potah z pravé kůže, ale také decentní kovové nožky s chromovým povrchem.

Kožená sedací souprava BELUCI s barem

Sedačka BELUCI nabízí tři místa k sezení na jedné straně a 2 plnohodnotná místa na druhé straně rohu. Mezi těmito dvěma částmi se u vybraného provedení nachází malý bar, kam můžete uložit chladit lahve pro ještě příjemnější posezení s rodinou či s přáteli.

 

Kde nás najdete?

Žlutá Hala - Olomouc
Hněvotínská 58,
Olomouc 779 00
Žlutá Hala - Uničov
Dukelská 1157,
Uničov 783 91

Sledujte nás a nic vám neunikne

facebook
instagram
pinterest
youtube

Najděte si nejbližší prodejnu

Napište nám: dotazy@zlutahala.cz
Volejte na tel.: +420 585 415 760 nebo na +420 775 615 760

Na vaše dotazy odpovídáme denně od 9:00 do 16:00 hod.

Na