Skříně dveřové

1900 Kč 12400 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Pravděpodobně málokterý jiný kus nábytku má u dětí takový úspěch jako skříň. Věříme, že velká, stará dveřová skříň z voňavého dřeva dokáže pořádně podnítit jejich fantazii. Možná si v nich totiž nebudou představovat letní šaty a zimní kabáty, ale zapomenutou cestu do Narnie, anebo skvělé místo, kam se příště skrýt, když budou hrát s kamarády na schovávanou. Samozřejmě za předpokladu, že se raději neschovávají pod postel.

Za vaším rozhodnutím rozhodnutí pořídit si novou skříň asi nebudou stát jen dětmi a jejich hry a fantazie, ale z největší části hlavně praktická potřeba. Ať už zrovna vybavujete dům od píky, nebo sháníte jen konkrétní kusy nábytku, jsme si jistí, že u nás najdete to pravé. Nabízíme vám totiž to nejlepší, co je zrovna na trhu, a to nejen mezi skříněmi.

Pokud jste se rozhodli pořídit si dveřovou skříň, předpokládáme, že máte dostatečně velký byt a nepotřebujete šetřit prostorem. Dveřová skříň sice zabere stejně místa jako ta s dveřmi posuvnými, můžete ji však bez obav vybírat v případě, že máte dostatek prostoru pro její otevírání.

Ať už vybíráte šatní skříň do ložnice, dětského pokoje či jako úložný prostor do chodby, jistě najdete ten pravý model. Nabízíme vám totiž různě velké modely v rozmanitém provedení z klasických i nových materiálů.

Některé dveřové skříně jsou navíc už i rovnou vybavené zrcadlem a tak vás nová skříň nikdy nenechá na pochybách o tom, jak vám to, co jste z ní zrovna vytáhli, sluší.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91