Pohovky
2900 Kč 37000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Co vám jako první vytane na mysli, když se řekne pohovka? Pohodlí? Pohoda? Snad ano. Význam slova by měl totiž přesně tímto směrem odkazovat. Asi nepřekvapí, že je slovo odvozené od slovesa „hovět si", které pochází z indoevropského slova, které podle odborníků původně znamenalo ,zachovávat klid'. Doufáme, že přesně k tomu svou pohovku doma využíváte. Nebo snad není dostatečně pohodlná a hodilo by se vám byt či dům vybavit novým kouskem? Není nic jednoduššího, věříme, že se s námi se vám to podaří.

Nejslavnější pohovka

Pod slovem pohovka se dá schovat ledasco, a naše nabídka je díky tomu dost široká. Máte ale v hlavě obraz toho, jak podle vás typická pohovka vypadá? Přemýšleli jste někdy, jaká pohovka je nejslavnější? My ano, a napadl nás jeden slavný filmový exemplář. Pamatujete si seriál Přátelé a šestici kamarádů, která neustále vysedávala v kavárně v blízkosti svého domu?

Oranžová pohovka, která figurovala i v úvodní znělce se sice stala jedním ze symbolů seriálu, ve skutečnosti nebyla žádným extra kusem nábytku. Producenti ji při tvorbě interiérů našli v suterénu a v seriálu zářila jen díky šikovným čalouníkům, kteří ji neustále museli znovu potahovat, za jednu sérii i několikrát. Díky tomu i po deseti letech natáčení vypadala jako nová a zářila podobně jako seriálové hvězdy.

Slavnou seriálovou pohovku pro vás sice nemáme, za to se nám podařilo shromáždit pro vás nejeden originální kus, který rozzáří každý obývací pokoj a majiteli nabídne prostor, kde bude snadné „zachovat klid" a najít ztracenou pohodu.

Vyberte si a objednávejte. Nebo si svůj vysněný kus nábytku přijďte prohlédnout do jedné z našich kamenných prodejen, sídlíme v Uničově a Olomouci.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91