Matrace a rošty, za které vám budou vaše záda děkovat

Matrace a rošty

Vstávejte ráno bez nepříjemných bolestí v zádech a kloubech. Pořiďte si u nás kvalitní matraci a rošt do postele a povyšte svůj spánek na opravdovou relaxaci. Chcete raději matraci pružinovou nebo z moderní pěny? Rošt klasický, polohovací nebo výklopný? Vyberte si je přesně na míru vaší postavě a usínejte na vlnách absolutní pohody.

0 Kč 16700 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Máloco je při výběru nábytku a vybavení domácnosti tak diskutovaným tématem jako právě matrace a rošty. Důvod je velice jednoduchý - kvalitní a zdravý spánek. Nám na vašem dobrém spánku velice záleží, a tak pro vás vybíráme jen to nejlepší.

Při výběru
matrace je důležité zohlednit, kdo a jak často na ní bude spát. Sháníte-li matraci, kterou umístíte do pokoje pro hosty a na které se bude spát jen příležitostně, nemusíte si s výběrem tolik lámat hlavu a koupit levnější model, občasné přespání nenadělá tolik škody. Pokud však vybíráte matraci, na které se bude spát denně, výběr rozhodně nepodceňujte. Matraci se proto nebojte zkoušet, jestli vám vyhovuje nepoznáte jinak, než že si na ni lehnete.

Při výběru matrace se ptejte na
tuhost a délku (zvlášť pokud patříte k vyšší části populace), její prodyšnost, termoregulační vlastnosti a materiál, ze kterého je matrace vyrobená.

Matrace se dnes dělí do dvou hlavních velkých kategorií, na
matrace pružinové a pěnové. Oba materiály jsou dnes v kurzu a rozhodně už neznamenají to co před lety. Využívají moderních technologií a jejich výrobci dělají všechno proto, aby se na nich spalo jako v bavlnce.

Máte-li problémy se zády, můžete rovnou sáhnout po
matraci zdravotní. Neznamená to sice, že spánek na ní vyléčí vaše zdravotní problémy, ale rozhodně je nebude zhoršovat. Zdravotní matrace nabízejí dostatečnou tuhost, nosnost a výšku a jsou vyrobené z kvalitního materiálu a odpovídaji vaší fyziologii.

Jenže spánek neovlivňuje jen matrace, ale i
rošt, na kterém leží. Pečlivě proto promyslete, jestli se váš rošt bude dát polohovat. Polohovací rošty jsou vhodnější pro lidi se zdravotními problémy, zohledňují totiž počet lamel i jejich tuhost.

Potřebujete-li poradit,
obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91