Obývací stěny do každého obýváku

Obývací stěny

Kvalitní materiály, pohledný design, odolná povrchová úprava i úložné prostory na všechno možné. To jsou jen některé z předností obývacích stěn z naší nabídky. Najdete v ní celou řadu moderních i klasických stěn, stačí si vybrat styl, materiál, barvu a za pár dnů se budete těšit z nového obýváku. A díky slevám ještě navíc ušetříte.

1200 Kč 22000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Obývací pokoj je místem, kde trávíte velké množství času, a tak je důležitá nejen pohodlná sedací souprava, ale i nábytek, který si do něj pořídíte. Pokud se vám nechce nic složitě vymýšlet a kombinovat jednotlivé kusy nábytku, není nic jednoduššího než pořídit si hezkou obývací stěnu. V naší nabídce jich najdete široké množství.

Nejdůležitějším bodem při rozhodování bude jistě design kupovaného nábytku. Nabízíme vám především obývací stěny vyrobené z dřevěného masivu, který se kombinuje s dalšími materiály, ať už je to sklo nebo plast. Kombinace vytváří velmi zajímavá spojení barev i povrchů, a tak vašemu obývacímu pokoji jednoduše dodají lehkost, svěží vzhled a šmrnc. A celkový estetický dojem můžete jednoduše doplnit například nějakým obrazem nebo bytových doplňků z naší nabídky.

Součástí některých stěn je i osvětlení, takže u některých modelů designéři mysleli opravdu na všechno. Pokud však chcete při vybavování obývacího pokoje přece jen trošku popustit uzdu své fantazii, vybírejte mezi stěnami, které si zákazník může sám nakombinovat.

U každé obývací stěny vždy najdete informaci, zda je k dodání hned nebo na objednávku, a případně i to, jestli je dostupná v některé z našich kamenných prodejen. Sídlíme v Olomouci a Uničově, přijďte se podívat.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91