Skříně s posuvnými dveřmi

Nedocenitelný pomocník (nejen) každého malého bytu, přesně tak by se dala označit skříň s posuvnými dveřmi. Pokud jste se rozhodli pro její pořízení, neváhejte vybírat z naší nabídky - jistě si zde najdete tu pravou, která perfektně padne do vašeho interiéru.

2900 Kč 18500 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Skříně s posuvnými dveřmi jsou většinou nenápadné a univerzální, takže se hodí do každého typu interiéru a funkčně snad do každé místnosti. Jsou moderní a v každé domácnosti budou nenahraditelným úložištěm, které spolehlivě uschová denně používané i sezónně zapomenuté věci.

Jako první určitě přemýšlejte nad materiálem a vzhledem. Jistě brzy zjistíte, že skříně s posuvnými dveřmi mohou být velice rozmanité. Zvažte proto, jestli se k vám domů lépe hodí dřevo či laminát a jaký odstín bude vaší nové skříni nejlépe slušet. Pokud se vám zalíbí některý námi nabízený design, ale budete jej chtít v jiném barevném provedení, nebojte se nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc, případně pomůžeme vybrat jiný model skříně, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

Pokud navíc chcete, aby vaše nová skříň s posuvnými dveřmi fungovala zároveň i jako zrcadlo, zvažte především to, jak velké potřebujete. Před samotným nákupem skříně se zamyslete i nad tím, kolik dveří by pro vás bylo ideálních a jaké vnitřní uspořádání od skříně čekáte. Obojí jde totiž často ruku v ruce a členění bývá dveřím často přizpůsobené, ukrývá prostor pro zavěšení oblečení, poličky a šuplíky a další.

Prohlédněte si pečlivě naši nabídku nebo se přijďte na svou „vyvolenou" skříň podívat do jedné z našich kamenných prodejen. Sídlíme v Olomouci a Uničově.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91