Bezpečný dětský nábytek - hry i učení v pohodě

Dětský nábytek

Vytvořte svým dětem bezpečné zázemí pro hry i přípravu do školy. Máme pro ně kvalitní dětský nábytek, který se jim bude líbit a neohrozí je na životě. Kompletní dětské sestavy i jednotlivé kousky dětského nábytku vyrobené s ohledem na potřeby potomků v předškolním, školním i studentském věku u nás pořídíte za senzačně nízké ceny.

200 Kč 14200 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Zařizovat dětský pokoj může být někdy pěkně složité, děti rostou jako z vody a navíc si často vymýšlí, jednou chtějí tohle, podruhé tamto. Navíc je dobré dětem do pokoje pořídit veselý nábytek, který bude podněcovat jejich fantazii, a to taky není vždy úplně jednoduché. Neděste se však, pořídit dětský nábytek u nás nebude žádná velká věda.

Výbavy dětského pokoje se s námi se opravdu nemusíte bát. Zajistili jsme pro vás množství nábytku přizpůsobeného dětské výšce a váze a při jeho výběru samozřejmě dbáme na co nejlepší vlasnosti nabízeného zboží. U dětí je totiž kvalitní postel a hlavně dobrá matrace velice důležitá, protože právě v dětství dochází k důležitému vývoji páteře. Nehledejte proto starou postel či gauč po příbuzných a raději investujte do opravdu kvalitní dětské postele. Dítěti můžete pořídit běžně velkou postel, anebo dětskou postel se zkrácenou délkou. Dítě se v ní bude cítit lépe, ale časem z ní vyroste a vy budete muset kupovat novou.

Pečlivě byste však pro děti měli vybírat i další nábytek. Pracovní stůl i židle by měli svou výškou odpovídat také výšce dítěte, i tady je důležité, aby si zbytečně nehrbilo záda. Jednou z možností je takzvaný rostoucí dětský nábytek, který můžete průběžně nastavovat podle toho, jak dítě roste. Zároveň nezapomínejte, že je nesmírně důležité, aby prostor pokoje a dětský nábytek neustále podněcovali fantazii vašich dětí a lákali je ke hře. Zkuste proto vybírat netradiční tvary postele, stolu i skříní. Ale neustále myslete na to, že nic se nemá přehánět. Děti by měli mít dostatek místa pro hraní, nezaskládejte proto nábytkem příliš velký prostor.

Nábytek do dětského pokoje je vždy lepší vybrat barevný, ale zároveň se snažte nebýt příliš výstřední. Za pár let totiž možná budete muset některé kusy nábytku vyměnit a jistě budete chtít, aby se nové a starší kusy nábytku stylově a barevně příliš nebyly.

A nezapomeňte se při vybavování pokoje ptát i dítěte, co by si v něm přálo. Posaďte si je k sobě k počítači a ukažte jim naši nabídku. Věříme, že se jim náš dětský nábytek bude líbit a pomůžou vám s vybavováním.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91