Příběh Žluté haly - jsme tu pro vás od roku 1994

Proč Žlutá hala?

Protože žlutá dodává optimismus, pozitivní energii a radost ze života. A naším cílem je, abyste díky nákupu ve Žluté hale žili lépe, ať už si u nás pořídíte nové vybavení do svého domova, kanceláře nebo třeba zahrady.

Jak šel čas

Už v roce 1994 jsme otevřeli první Žlutou halu ve městě Uničov. Kdo tady tehdy chtěl mít slušně zařízený byt, musel vážit cestu do některé z olomouckých prodejen nebo (s nejistým výsledkem) za nedaleké polské hranice.

To se změnilo s příchodem Žluté haly, která se díky široké nabídce kvalitního nábytku rychle stala oblíbenou ve městě i jeho širokém okolí. Nejen lidé z Uničovska u nás rádi nakupují dodnes a my jim zůstáváme věrní. Kromě prodejny o velikosti 750 m2 zde sídlí i naše rozsáhlé sklady.

fotky Uničov
fotky Uničov
fotky Uničov

Lepší bydlení za rozumné ceny jsme však chtěli nabídnout více zákazníkům, proto zanedlouho přivítala první nakupující další a mnohem větší Žlutá hala v Olomouci. Najdete ji na Tabulovém vrchu, kde na vás čeká 3 000 m2 prodejní plochy s pestrým výběrem sedacích souprav, skříní, postelí a všeho ostatního nábytku i bytových doplňků.

fotky Olomouc
fotky Olomouc
fotky Olomouc

Další milník: nákup z pohodlí domova

Do on-line prodeje nábytku jsme se pustili v roce 2013, přestože tenkrát si ještě dokázal jeho pořízení na internetu představit málokdo. Dnes v tom není žádný háček. Díky stále lepší logistice a možnostem dopravy vám spolehlivě dodáme i ty nejsložitější kusy, kam až si řeknete. A to jak v celé České republice, tak také na Slovensku, kde provozujeme e-shop Žluté haly ve slovenské verzi od roku 2016.

Aniž tak musíte opustit svůj domov, vyberete si u nás z tisíců modelů nábytku v desítkách tisíc variant. K tomu dostanete pestrou škálu moderních služeb počínaje odborným poradenstvím a zákaznickým servisem, přes platby kartami, nákupy na splátky, výhodnou dopravu, až po výnosy nábytku přímo do vašeho bytu.

fotky zbytek
fotky zbytek
fotky zbytek

Unikáty, jaké soused mít nebude

Přestože dnes dovážíme zboží od celé řady výrobců z několika evropských zemí, držíme se stále původní myšlenky Žluté haly. Nabízet vám nábytek, který je kvalitní, pěkný i užitečný zároveň netuctový a originální. Jednou měsíčně proto posíláme do Německa kamion, který zpátky přiveze naprosto jedinečné kousky, jaké jinde na tuzemském trhu neseženete.

 

foto unikáty
foto unikáty
foto unikáty

Kde nás najdete

 • Prodejna Žlutá hala Olomouc
  • Hněvotínksá 58, 779 00 OLOMOUC
  • GPS: 49.5841828N, 17.2235833E
  • MAPA PŘÍJEZDU
  • MHD: Tramvají č. 1 na konečnou zastávku Nová ulice, pak kousek pěšky; busem č. 16 nebo 19 na konečnou zastávku Tabulový vrch přímo k prodejně
 • Prodejna Žlutá hala Uničov
  • Dukelská 1157, 783 91 UNIČOV
  • GPS: 49.7714003N, 17.1148483E
  • MAPA PŘÍJEZDU

 
Informace o výhodném rozvozu a výnosech nábytku naší vlastní dopravou na tel.: +420 737 383 913

 

Pomáháme potřebným

Karel Šíp a J. A. Náhlovský v Kině Metropol

 

Žlutá hala se stala generálním partnerem charitativního vystoupení známých bavičů Karla Šípa a Josefa Aloise Náhlovského. Ti se svým pořadem "Všechnopartička", volně navazujícím na televizní talkshow "Všechnopárty", rozesmáli v pátek 1. prosince 2017 návštěvníky kina Metropol v Olomouci. Z finančních prostředků získaných při této akci podpořil Nadační fond DĚTEM onkologicky nebo jinak závažně nemocné dětské pacienty. Jsme rádi, že můžeme pomoci dobré věci.

 

Charitativní činnost
Charitativní činnost
Charitativní činnost

 V prosinci roku 2016 jsme přispěli na charitativní adventní kocert české zpěvačky Kamily Nývltové a slovenského operního pěvce Mariana Vojtka, které doprovodil olomoucký dětský sbor Campanella. Koncert pořádal Nadační fond DĚTEM, výtěžek putoval na pomoc těžce nemocným malým pacientům.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91