Rohové sedací soupravy

Rohové sedací soupravy

0 Kč 49000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

Sedačka je věc, kterou většinou vybíráme maximálně párkrát za život, její výběr je proto důležité pečlivě zvážit, jak vám nakonec opakovaně připomínáme. Zaujala vás možnost pořídit si rohovou sedačku? Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda je právě pro vás ta pravá.

Pokud si pořídíte rohovou sedačku, stane se dominantním prvkem vašeho obývacího pokoje, na to při koupi nikdy nezapomínejte. Pokud máte malý byt, mohla by v něm působit poněkud těžkopádně. Vyvarovat se tomu však můžete vybíráním světlého čalounění, které prostor rozjasní a pohovku opticky zmenší.

I přes její dominanci je totiž rohová sedací souprava do malého prostoru velmi praktickým řešením. Pomůže vám totiž snadno a užitečně zaplnit roh, pro který byste jinak často marně hledali využití.

Rohové sedačky jsou skvělé především proto, že poskytnou dostatek prostoru k sezení celé rodině a nemusíte je doplňovat křesly. Roh navíc nabídne dostatek prostoru každému, kdo se rád uvelebí před televizí a sleduje ji vleže či pololeže.

Pohodlnost by totiž při výběru sedačky vždy mělo být kritériem číslo jedna, a tak si ji neváhejte přijít vyzkoušet do jedné z našich kamenných prodejen. Nejen na internetu vám totiž nabízíme sedačky v různých designech i povrchových úpravách. Velmi různorodá je i barevnost, protože v naší nabídce najdete přírodní tóny, černou i bílou klasiku, ale pestrobarevní odstíny.

Multifunkční pohovky, i v rohové variantě

Nezapomeňte, že můžete vybírat i z multifunkčních rohových sedacích souprav, které například snadno proměníte v manželskou postel. Možností jsou i sedačky s úložných prostorem, do kterých v létě bez námahy schováte například zimní kabáty.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91