Stylové a praktické šatní skříně

Šatní skříně

Využijte neomezených možností šatních skříní a udělejte si pořádek ve svých věcech a oblečení. Šatní skříně s posuvnými i klasickými dveřmi pro vás máme v mnoha provedeních, takže si určitě vyberete. Schováte do ní, co potřebujete, a ještě vám zbude místo třeba na uskladnění sezónních sportovních potřeb.

0 Kč 30000 Kč
TOP
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Naposledy přidané

„Nemám co na sebe", každodenní problém snad každé druhé ženy. Tento problém se vám vyhýbá? Patříte možná mezi velké šťastlivce, ale i tak se podívejte jaké šatní skříně pro vás máme v nabídce. I nová skříň totiž může vnést jaro do vašeho šatníku. Pokud se vám podaří všechno oblečení, které máte, dobře zorganizovat, můžete každodenní ranní rituál před skříní výrazně zkrátit.

Nová šatní skříň však nemusí vnést nový vítr jen do vašeho šatníku, skvěle totiž oživí i vaši ložnici, šatnu nebo předsíň, ať už se ji rozhodnete umístit kamkoli. Ani skříň už dnes totiž neslouží jen k ukládání oblečení a doplňků, ale můžete se stát skvělým designovým prvkem vaší domácnosti. Nevěříte? Podívejte se na naši nabídku a nechte se lehce přesvědčit. Okouzlí vás kombinace dřeva, skla i jiných materiálů, které spolu vytváří neotřelé kombinace i vizuálně zajímavé vzory.

Mnohem důležitější než samotný vzhled však u šatních skříní samozřejmě bývá praktičnost. A nezáleží jen na velikosti skříně. Důležité je rozhodnout se i pro správný typ dveří. Pokud máte dostatek prostoru, možná vás nad tím ani nenapadne přemýšlet, je-li však váš byt poněkud stísněný, určitě zvolte raději skříň s posuvnými dveřmi, pro její otevření nebudete potřebovat tolik místa.

A nezapomeňte si pečlivě prohlédnout také vnitřní uspořádání skříně. Často bývá velmi variabilní, nejen co do počtu poliček a jejich výšky. Pokud například raději věšíte své svršky na ramínka, vyberte si takovou skříň, která vám zajistí dostatek prostoru na jejich zavěšování.

Pokud vámi vybraná skříň nemá uvnitř žádné zásuvky a vy byste si je přesto v ložnici přáli, podívejte se na naši nabídku komod, jistě najdete takovou, která vaši novou skříň skvěle doplní, funkčně a designem.

Pokud si nebudete jistí, jakou skříň vybrat, přijďte se podívat do jedné z našich kamenných prodejen, rádi vám tam s výběrem pomůžeme. Pokud si však chcete vybrat skříň z pohodlí domova, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme i na dálku!

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91