SKLADEM 14 429 KS

Náš TIP

Design nábytek

Novinky

ČLÁNKY O BYDLENÍ

Zaměřeno na ložnice: 5 tipů, jak správně vybrat manželskou postel

Konečně jste se s partnerem či partnerkou sestěhovali k sobě, nebo vaše stará postel už má svá nejlepší léta za sebou a vy si chcete pořídit novou a lepší? V článku vám poradíme, na co se při výběru postele zaměřit!

Slast, rozkoš a blaženost: Bez svého ušáku už ani ránu

Znáte ten kouzelný pocit, když si stačí jen sednout a vše se promění v oázu klidu a pohody? Že ne? Tak to doma nejspíš nemáte svůj pohodlný ušák. Křeslo, na které si jednou sednete a už si bez něj nedokážete představit žít! Myslíte, že přeháníme? Pojďte se společně s námi seznámit s tímto kouskem nábytku. Proč byste si ho měli pořídit i do svých domovů?

Pracujete z domu? Vybavte si svou domácí kancelář SPRÁVNĚ

Je ráno a vy místo do práce opět směřujete do své provizorní #homeoffice. Doba si to holt žádá a nejde to jinak. Možná jste si na práci v posteli nebo na gauči u televize zvykli, a dokonce si ji oblíbili. Ale uznejte sami - efektivní a zdravé řešení to zrovna dvakrát není. Proto jsme si pro vás připravili pár praktických tipů, jak si svou domácí kancelář správně vybavit. Aby se vám nejen dobře pracovalo, ale aby vám vaše záda a oči nedaly po čase vale.

Prodejny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91